Subjekt AB X a e-book.

Zveřejnil jsem jednu z posledních kapitol této futuristické povídky a uveřejnil v ní několik faktů, které zavdávají pokračování.

Když spisovatel zveřejní jména a názvy, měl by je také vysvětlit, měl by jim dát hlubší příběh, obzvláště, pokud se takové jméno v povídce objeví jen jednou. Jestliže to nestihne v jednom příběhu, měl by se pustit do jeho pokračování. Mám v plánu to udělat - dříve, či později. Díky této kapitole se můžete dozvědět, kam pokračování bude směřovat!


Podělte se o svůj názor, zda by se vám zrovna tento směr líbil.


Aby toho nebylo málo, rozhodl jsem se, že vezmu všechny své krátké povídky, včetně souboru Snění a narvu je do jednoho e-booku. Pokud máte rady či nápady, jak dosáhnout vydání elektronické knihy, napište mi do emailu soukromou zprávu, budu vám vděčný ;-)


Vím, delší dobu jsem se neozval a blog neaktualizoval, nicméně to neznamená, že zahálím. Napsal jsem totiž další divadelní hru, kterou s vlastním divadlem zkoušíme a už také víme, že v září budeme mít premiéru v jednom z brněnských klubů. Pokud vás bude zajímat víc, mrkněte na facebook Divadla Kdekoli: https://www.facebook.com/divadlokdekoli/


Nezapomeňte taky sledovat mezi-blogový spisovatelský battle, začíná totiž téct krev ;-)

5 views0 comments

Recent Posts

See All
© Copyright Martin Sítek

© 2018 by Kocmi. Proudly created with Wix.com

Navštivte také tyto stránky
Svět podle
Kocmi
Jelen Lumír
JAKO FAKT BOŽÍ BLOG
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now