Subjekt AB X a e-book.

Zveřejnil jsem jednu z posledních kapitol této futuristické povídky a uveřejnil v ní několik faktů, které zavdávají pokračování.

Když spisovatel zveřejní jména a názvy, měl by je také vysvětlit, měl by jim dát hlubší příběh, obzvláště, pokud se takové jméno v povídce objeví jen jednou. Jestliže to nestihne v jednom příběhu, měl by se pustit do jeho pokračování. Mám v plánu to udělat - dříve, či později. Díky této kapitole se můžete dozvědět, kam pokračování bude směřovat!


Podělte se o svůj názor, zda by se vám zrovna tento směr líbil.


Aby toho nebylo málo, rozhodl jsem se, že vezmu všechny své krátké povídky, včetně souboru Snění a narvu je do jednoho e-booku. Pokud máte rady či nápady, jak dosáhnout vydání elektronické knihy, napište mi do emailu soukromou zprávu, budu vám vděčný ;-)


Vím, delší dobu jsem se neozval a blog neaktualizoval, nicméně to neznamená, že zahálím. Napsal jsem totiž další divadelní hru, kterou s vlastním divadlem zkoušíme a už také víme, že v září budeme mít premiéru v jednom z brněnských klubů. Pokud vás bude zajímat víc, mrkněte na facebook Divadla Kdekoli: https://www.facebook.com/divadlokdekoli/


Nezapomeňte taky sledovat mezi-blogový spisovatelský battle, začíná totiž téct krev ;-)

5 views0 comments

Recent Posts

See All